VIP ROOM – není famóznějšího klubu

(Paříž) – Zakladatelem prestižních a luxusních klubů VIP ROOM je populární francouzský zpěvák, skladatel a DJ Jean-Roch. Coby producent elektronické hudby spolupracuje se jmény jako Snoop Dogg, Busta Rhymes, Pitbull, Fat Joe, Amerie, Fatman Scoop, Timati a Nayer.

R1

V mládí se Roch úspěšně věnoval fotbalu, ale před sportovní kariérou musel dát přednost rodinné restauraci a zdá se, že jeho volba byla správná. Kromě unikátních celebrity klubů vlastní také italskou restauraci Le Gioia a café bar Hysteria v St. Tropez. Ostatně právě v tomto městečku se VIP ROOM stal fenoménem noční zábavy na azurovém pobřeží.  

Dostat se do klubu mnohdy není nic jednoduchého, zvláště pokud dva metry od vás bude rozjíždět na parketu Rihhana, Bob Sinclar a další hvězdy. VIP ROOM je moderní a výjimečné místo pro elitu a ty nejlepší z nejlepších. Mezi štamgasty patří Beyonce či Jay-Z.   

VIP ROOM je proslulý jako šampaňský klub, kde značka Dom Pérignon je nedílnou součástí každého stolku a občas se snese i ze stropu v obří lahvi. Středomořskou kuchyni si pak zde můžete dopřát po celou noc.     

R3

Steeve Chouard (VIP Host & Table Booker ve společnosti VIP ROOM) přináší dalšího mazlíka.

Unikátní hvězdný VIP ROOM dnes již můžeme najít v těchto městech – Paříž, St.Tropez, Dubai, New York a Marrakech. Dále pak exkluzivně v rámci filmového festivalu v Cannes a během závodů formule 1 v Monaku a Abu Dhabi.

R4

Pod značkou VIP ROOM otevřel Jean-Roch i butik, ve kterém prodává trička, košile a kšiltovky. Provětrat kreditní kartu zde není problém. Značku tohoto famózního klubu nosí například Paris Hilton a tak se není čemu divit. Pakliže se však projdete v čapce VIP ROOM v Cannes, budete vítáni v každém klubu či beach baru. Tak nějak se to předpokládá …    

(BN)